• Opis produktu
 • Komentarze
 • Produkty powiązane
 • Drukuj opis

Cena: 1 860,00 PLN

netto: 1 512,20 PLN

Dostępność
Wysyłamy natychmiast
Wysyłka już od: 0,00 PLN (przedpłata), 0,00 PLN (pobranie)
Producent: Garmin

 

OPIS PRODUKTU:

Nowa generacja nawigacji dla ciężarówek
 
 • 7-calowy, szklany wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości
 • Mapy Europy z bezterminowymi aktualizacjami i bezterminowa subskrypcja komunikatów drogowyc
 • Niestandardowe wyznaczanie tras dla ciężarówek uwzględniające ich rozmiar, masę i ładunek
 • Katalog pomocy drogowej Truck & Trailer Services Directory i punkty szczególne dla ciężarówek wysoko oceniane przez kierowców
 • Ostrzeżenia dotyczące dróg, w tym o ostrych zakrętach, wysokości mostów, limitach masy i innego rodzaju

 

Wszystkie produkty marki Garmin z naszej oferty, pochodzą od oficjalnego polskiego dystrybutora oraz objęte są pełną, polską gwarancją "door to door".

 

Urządzenie posiadaja polską instrukcję obsługi, jest objęte  „Dożywotnią gwarancją map” oraz dożywotnim pakietem informacji o korkach drogowych TMC Premium przez cały okres użytkowania urządzenia.

 

Do wszystkich urządzeń marki Garmin dogrywamy bezpłatnie najnowszą bazę fotoradarów.


 

 

Zobacz więcej, usłysz lepiej
 

Urządzenie Garmin Dezl 770LMT pokazuje informacje na 7,0-calowym, szklanym wyświetlaczu, który jest dobrze widoczny w kabinie. Ulepszone głośniki o wysokim poziomie głośności zapewniają wyraźnie wymawiane, szczegółowe wskazówki nawigacyjne, które dobrze słychać pomimo hałasu na drodze.

 

Technologia Garmin Real Directions™ prowadzi niczym zaufany pilot, korzystając nie tylko z oznaczeń nazw ulic (trudnych do odczytania w czasie jazdy lub nieistniejących), lecz także posługując się rozpoznawalnymi punktami orientacyjnymi, budynkami i sygnalizacją świetlną.


 

Niestandardowe wyznaczanie tras dla ciężarówek

 

Urządzenie Garmin Dezl 770LMT jest wyposażone w fabrycznie załadowane szczegółowe mapy Europy, które zawierają informacje o ograniczeniach dotyczących ciężarówek, takich jak wysokości mostów, ostre zakręty, limity masy i inne tego typu informacje dla większości głównych dróg i autostrad. Wystarczy wprowadzić informacje dotyczące profilu pojazdu (można dostosować wysokość, masę, długość, szerokość i informacje o materiałach niebezpiecznych), aby móc wyszukiwać odpowiednie trasy dla rozmiaru i masy pojazdu³.

 

Prosty w obsłudze profil ciężarówki umożliwia zmianę parametrów rozmiaru przyczepy za pomocą jednego przycisku. Wbudowana funkcja planowania podróży umożliwia tworzenie tras z wieloma postojami oraz planowanie i zapisywanie przyszłych podróży.

 

Intuicyjne planowanie trasy umożliwia łatwą zmianę jej przebiegu poprzez dotknięcie ekranu, aby trasa prowadziła preferowanymi drogami lub przez wybrane miasta.

 


 

 

Bezpłatna, bezterminowa subskrypcja usługi unikania utrudnień drogowych

 

Urządzenie Garmin Dezl 770 jest wyposażone w usługę komunikatów drogowych Garmin Traffic, która pomaga spędzić więcej czasu w ruchu. W usłudze Garmin Traffic mapa podróży jest przez cały czas wyświetlana na ekranie. Alerty o utrudnieniach drogowych są wyświetlane obok mapy, a komunikaty są też wymawiane. Usługa komunikatów drogowych Garmin Traffic zapewnia też szczegółowe informacje o danej sytuacji na drodze, np. szacowany czas opóźnienia oraz informacje o możliwych objazdach. Może nawet potwierdzić, czy jedziesz najszybszą trasą. Bezterminowa subskrypcja komunikatów drogowych uprawnia do otrzymywania w urządzeniu Garmin Dezl 770LMT informacji o ruchu drogowym przez cały okres użytkowania urządzenia, bez reklam i opłat subskrypcyjnych. Ponadto komunikaty drogowe firmy Garmin są przesyłane wprost do urządzenia dēzl.

 

 


 

 

Zgodność z Bluetooth®

 

Zsynchronizuj urządzenie obsługujące funkcję Bluetooth4 (np. smartfon) z urządzeniem Garmin Dezl 770LMT, aby prowadzić rozmowy przez zestaw głośnomówiący wykorzystujący zintegrowany mikrofon i głośnik. Urządzenie dēzl 770LMT można sparować z zestawem słuchawkowym Bluetooth (do nabycia osobno), aby wykonywać i odbierać zwykłe połączenia, jak również połączenia konferencyjne.

 

 

Punkty szczególne i usługi dla ciężarówek

 

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu przydatnych miejsc? Wyszukuj punkty szczególne istotne dla zawodowych kierowców, którym wystawili oni wysokie oceny: od postojów dla ciężarówek i stacji ważenia, aż po parkingi, zakwaterowanie, punkty dostępowe Wi-Fi® i wiele innych.

 


 

 

Potęga głosu

 

Urządzenie Garmin Dezl 770LMT jest wyposażone w funkcję nawigacji sterowanej głosem. Wystarczy mówić do urządzenia dēzl, a ono odpowiednio zareaguje.

 


 

 

Łatwa nawigacja przez skomplikowane skrzyżowania

 

Urządzenie Garmin Dezl 770LMT jest wyposażone w funkcję aktywnego asystenta pasa ruchu (ALG). Funkcja ta wskazuje prawidłowy pas ruchu dla wybranej trasy, wykorzystując komunikaty głosowe oraz strzałki o wyrazistych kolorach. Natomiast widok skrzyżowań photoReal ukazuje realistyczny obraz zjazdu: z zachowaniem szczegółów i kolorów. Widok skrzyżowań BirdsEye zapewnia szczegółowy widok rozjazdów, jakby patrzyło się na nie z góry.

 

 

Zgodność z aplikacją Smartphone Link

 

Smartphone Link to darmowa aplikacja mobilna, która umożliwia nawiązanie połączenia między urządzeniem Garmin Dezl 770LMT a smartfonem iPhone® lub smartfonem z systemem Android™. Po sparowaniu urządzenie dēzl może korzystać z pakietu transferu danych telefonu, aby udostępniać informacje.

 

Aplikacja Smartphone Link zapewnia dostęp do usług Garmin Live, czyli przydatnych, otrzymywanych w czasie rzeczywistym informacji, np. o utrudnieniach w ruchu czy o pogodzie, dostępnych bezpłatnie i w ramach subskrypcji. W aplikacji istnieje możliwość wykupienia płatnej zawartości, w tym informacji o pogodzie, utrudnieniach w ruchu i kamerach monitorujących.

 


 

 

Zgodność z bezprzewodową kamerą cofania

 

Zobacz, co dzieje się z tyłu pojazdu podczas cofania, dzięki bezprzewodowej kamerze cofania BC™ 30 (do nabycia osobno). Po sparowaniu z kamerą urządzenie Garmin Dezl 770LMT wyświetla przesyłany przez kamerę obraz bezpośrednio na wyświetlaczu. Po podłączeniu do stałego źródła zasilania można łatwo przełączać między trybem kamery a trybem nawigacyjnym. Doradzamy zlecenie instalacji wykwalifikowanemu specjaliście.

 


 

 

Co jest „Przed tobą”

 

Funkcja „Przed tobą” umożliwia łatwe wyszukiwanie różnych miejsc bez konieczności opuszczania ekranu mapy. Podczas jazdy wybraną trasą funkcja „Przed tobą” stale informuje o usługach w pobliżu, takich jak punkty gastronomiczne, stacje benzynowe i bankomaty. Co najważniejsze, funkcję „Przed tobą” można dostosować, aby zawsze wyświetlała pozycje ulubionych miejsc na trasie.

 

 

Więcej informacji o drodze

 

Urządzenie Garmin Dezl 770LMT informuje o warunkach i ograniczeniach na drodze przed Tobą, w tym o ostrych zakrętach, wysokości mostów, limitach masy, obszarach występowania silnego wiatru, zakazie wjazdu z przyczepami lub zakazie przewozu materiałów niebezpiecznych. Ostrzeżenia informujące o zjazdach i podjazdach umożliwiają odpowiednie dopasowanie biegu. Ograniczenia prędkości dla samochodów ciężarowych są wyświetlane, gdy różnią się od ogólnych ograniczeń prędkości. Urządzenie Garmin Dezl 770LMT zapewnia informacje o znacznikach odległości. Zegar automatycznie zmienia strefę czasową i wyświetla godziny wschodów/zachodów słońca. Urządzenie Garmin Dezl 770LMT zapewnia informacje o granicach stanowych i krajowych oraz o szacowanym czasie przybycia do celu podróży.

 


 

 

Dziennik historii usług

 

Urządzenie Garmin Dezl 770LMT jest wyposażone w dziennik historii usług, który umożliwia zapis daty i typu przeprowadzonych czynności serwisowych. Można w prosty sposób zachować informacje o przebiegu opon, ciśnieniu w oponach, wymianie oleju, wymianie opon i wielu innych aspektach.

 

 

W zestawie bezterminowe aktualizacje map

 

Urządzenie Garmin Dezl 770LMT zawiera fabrycznie załadowane szczegółowe mapy Europy. Dzięki bezpłatnym i bezterminowym¹ aktualizacjom map twoje trasy na pewno będą uwzględniały najbardziej aktualne mapy, punkty szczególne oraz dane nawigacyjne. Nowe mapy można nieodpłatnie pobierać przez cały okres użytkowania urządzenia GPS.

 

W naszej bazie danych punktów szczególnych znajdują się również dodatkowe informacje pochodzące z serwisu Foursquare®. Serwis Foursquare pozwala korzystać z milionów nowych i popularnych restauracji, sklepów, usług i innych obiektów znajdujących się w okolicy.

 

 

MAPY W ZESTAWIE:

 

DANE TECHNICZNE:Parametry fizyczne i pamięć:

 

 • Wymiary fizyczne: 19,81 x 12,11 x 2,55 cm
 • Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.: 15,3 x 8,5 cm; przekątna 17,6cm
 • Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys.: 800 x 480 pikseli
 • Typ wyświetlacza: wielodotykowy, pojemnościowy, kolorowy wyświetlacz TFT WVGA z białym podświetleniem
 • Bateria: bateria litowo-jonowa
 • Czas działania baterii: do 1 godz.
 • Bardzo czuły odbiornik
 • Gniazdo słuchawkowe/wyjście audio

 

Funkcje:

 

 • Wymowa nazw ulic (np. „Skręć w ulicę Dębową za 200 m”): Tak
 • Nawigacja sterowana głosem (obsługa urządzenia przy użyciu poleceńgłosowych) BRAK JĘZYKA POLSKIEGO!: Tak
 • Zgodność z radiowymi komunikatami drogowymi: Tak
 • Dożywotnie aktualizacje informacji o utrudnieniach drogowych traffic: Tak
 • Asystent pasa ruchu (wskazuje prawidłowy pas ruchu): Tak
 • widok skrzyżowań (wyświetla znaki skrzyżowań): Tak
 • Unikanie tras (autostrad, dróg płatnych itp.): Tak
 • Technologia Bluetooth: Tak
 • Wskaźnik ograniczenia prędkości: Tak
 • usługi– zjazd z autostrady (informuje o zbliżaniu się do usług podczas jazdy na autostradzie: Tak
 • Foursquare: Tak
 • Smartphone Link: Tak
 • Prosty profil ciężarówki: Tak
 • Punkty szczególne dla ciężarówek: Tak
 • Łatwe kształtowanie trasy: Tak
 • Dostosowywane menu główne: Tak
 • KAMERA COFANIA Wejście zewnętrznego wideo umożliwia obsługę dodatkowej kamery

 

ZESTAW ZAWIERA:

 • Urządzenie Garmin Dezl 770
 • Licencjonowana mapa Navteq Europy (zainstalowana w pamięci urządzenia)
 • Pakiet pozwalający na bezterminowe pobieranie najnowszych map -  gwarancja najnowszych map Lifetime
 • Pakiet pozwalający na bezterminowe odbieranie komunikatów drogowych Premium TMC
 • Zasilacz samochodowy 12-24V z wbudowanym odbiornikiem TMC
 • Uchwyt samochodowy z przyssawką (aktywny z głośnikiem)
 • Kabel USB
 • Skrócony podręcznik użytkownika w języku polskim
 • Pełna instrukcja obsługi w języku polskim
 • GRATIS do wyboru

 

GWARANCJA:

 • Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji
 • Okres gwarancji: 24 miesiące standardowej gwarancji +12 miesięcy dodatkowej gwarancji na urządzenie udzielane przez naszą firmę. Łącznie 36 miesięcy gwarancji krajowej na urządzenie. 
 • Koszt wysyłki: do serwisu po stronie Klienta, z serwisu po stronie producenta
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Dodaj nowy komentarz

Ten produkt nie posiada produktów powiązanych