• Opis produktu
 • Komentarze
 • Produkty powiązane
 • Drukuj opis

Cena: 1 399,00 PLN

netto: 1 137,40 PLN

Dostępność
Wysyłamy natychmiast
Wysyłka już od: 0,00 PLN (przedpłata), 0,00 PLN (pobranie)
Producent: Garmin

 

 

Seria urządzeń Garmin Drive™

 

Wyobraź sobie przyszłość, w której zyskujesz szósty zmysł za kierownicą. Nowa koncepcja, nowy projekt i nowa nazwa. Garmin Drive™: przyszłość nawigacji samochodowej.

 • Garmin Drive™ to powiadomienia ułatwiające kierowcy orientację i zachęcające do bezpieczniejszej jazdy.
 • Garmin DriveSmart™ to możliwość nawigacji bez potrzeby użycia rąk, inteligentne powiadomienia i inne funkcje.
 • Garmin DriveAssist™ z wbudowaną kamerą i rejestratorem jazdy to zaawansowane ostrzeżenia, na przykład przed kolizją.
 • Garmin DriveLuxe™ to odbiornik GPS klasy premium z elegancką metalową obudową zasilany za pośrednictwem magnetycznego uchwytu.

 

 

 

Wersje urządzenia Garmin Drive LMT / LMT-S / LMT-D:

 

Produkty różnią się jedynie systemem informacji o korkach:

 • LMT - Zapewnia usługi w czasie rzeczywistym, takie jak aktualne informacje o ruchu drogowym i parkingach. Dane przesyłane radiowo przez system TMC.

   

 • LMT-S - Usługa aktualnych informacji drogowych przesyłanych przez aplikację Smartphone Link (potrzebny telefon komórkowy z pakietem internetowym)

   

 • LMT-D Bezpłatna i najdokładniejsza usługa komunikatów drogowych Garmin DIGITAL Traffic w systemie DAB (dane przesyłane radiowo) - najwyższej klasy usługa, informująca o utrudnieniach drogowych i korkach, dostępna w ofercie marki Garmin. 

 

 

OPIS PRODUKTU:

 

Nawigacja GPS z 5-calowym szklanym ekranem, obsługującym funkcje zoomu przez rozciąganie, w eleganckiej metalowej obudowie. Wyposażona w bezpieczny uchwyt magnetyczny, dzięki któremu szybko ją zamontujesz i ruszysz w drogę. Zawiera przydatne alerty dla kierowcy oraz wbudowany moduł Wi-Fi® zapewniający łatwe aktualizowanie map i oprogramowania w domowym zaciszu. Zawiera także zestaw głośnomówiący Bluetooth® oraz powiadomienia z telefonu wyświetlane na ekranie, dzięki którym Twoje ręce cały czas pozostają na kierownicy. W urządzeniu Garmin DriveLuxe znajdują się fabrycznie załadowane szczegółowe mapy Europy objęte bezpłatnymi, dożywotnimi aktualizacjami oraz darmowe komunikaty drogowe za pośrednictwem aplikacji Smartphone Link lub usługi Digital Traffic. Usprawnij swoją podróż dzięki otrzymywanym w czasie rzeczywistym informacjom np. o pogodzie czy parkingach na ulicy. Możesz również przeglądać oceny punktów szczególnych związanych z podróżowaniem, takich jak hotele, restauracje i atrakcje dzięki załadowanym fabrycznie danym z serwisu TripAdvisor®. Aplikacja Smartphone Link umożliwia korzystanie z funkcji LiveTrack, która pozwala kierowcom udostępniać znajomym dane dotyczące lokalizacji i jazdy. Co więcej, w razie wypadku urządzenie nawigacyjne wysyła wiadomość z lokalizacją do wyznaczonego wcześniej znajomego.

 

 

 

 

Wysokiej klasy nawigacja samochodowa GPS z funkcjami telefonicznymi

 • Nawigacja GPS z elegancką, metalową obudową, 5-calowym dotykowym wyświetlaczem pojemnościowym i bezpiecznym uchwytem magnetycznym zapewniającym łatwe zakładanie i zdejmowanie urządzenia

 • Fabrycznie załadowane mapy z dożywotnią subskrypcją

 • Zapewnia usługi działające w czasie rzeczywistym, takie jak aktualne informacje o ruchu drogowym i parkingach

 • Zestaw głośnomówiący Bluetooth®, powiadomienia z telefonu i sterowanie głosowe

 • Wbudowany moduł Wi-Fi® zapewnia łatwy dostęp do map i aktualizacji

Garmin DriveLuxe oferuje ekskluzywny wygląd, wygodę użytkowania oraz funkcje telefoniczne dostępne podczas prowadzenia pojazdu. To urządzenie nawigacyjne GPS klasy premium umożliwia korzystanie z telefonu, dzięki wbudowanemu zestawowi głośnomówiącmu Bluetooth, oraz z usług dostępnych w czasie rzeczywistym – a wszystko to w eleganckiej, metalowej obudowie z uchwytem magnetycznym. Oglądaj wskazówki nawigacji na szklanym ekranie pojemnościowym wysokiej rozdzielczości z funkcją zoomu przez rozciąganie. Cała trasa jest w urządzeniu Garmin. Ty po prostu jedź.

 

 


 

 

Piękno i inteligencja

 

Garmin DriveLuxe to najlepszy zestaw, który łączy w sobie elegancką metalową konstrukcję i inteligentne funkcje, jak np. powiadomienia o zdarzeniu. W razie wypadku, urządzenie nawigacyjne automatycznie wyśle SMS-a z lokalizacją do wyznaczonego wcześniej kontaktu. Kto powiedział, że nie można mieć wszystkiego?

 

 
Usługi Live dla urządzenia Drive

 

Omijaj korki dzięki alternatywnym trasom, które pozwalają oszczędzać czas. Dzięki informacjom w czasie rzeczywistym stracisz mniej czasu, jeżdżąc po okolicy w poszukiwaniu miejsca parkingowego. Aby otrzymywać alerty o utrudnieniach drogowych, wskazówki o alternatywnych trasach i aktualne prognozy pogodowe, pobierz aplikację Smartphone Link, która łączy urządzenie Garmin Drive ze zgodnym smartfonem. Zbliżając się do celu podróży, nie musisz już przejmować się parkowaniem dzięki możliwości wyświetlania cen oraz trendów dostępności publicznych miejsc parkingowych na ulicach. Aplikacja Smartphone Link umożliwia również korzystanie z funkcji LiveTrack, która pozwala kierowcom udostępniać swoją pozycję, aby inni mogli śledzić ich położenie, gdy na przykład załatwiają sprawy na mieście lub są w długiej podróży.

 

 


 
 

Łączenie smartfonu z inteligentną siecią

 

Po zsynchronizowaniu smartfonu za pomocą Bluetooth z urządzeniem Garmin DriveSmart otrzymujesz dostęp do wspaniałych funkcji zapewniających łączność bez odrywania rąk od kierownicy. Możesz wykonywać połączenia za pomocą zestawu głośnomówiącego i odbierać spersonalizowane powiadomienia z telefonu na wyświetlaczu urządzenia nawigacyjnego. Co oznacza, że nie musisz sięgać po telefon, aby zobaczyć, kto dzwoni lub przeczytać wiadomość tekstową czy powiadomienie z kalendarza.

 
 

 
 

Nawigacja sterowana głosem

 

Potrzebujesz wskazówek nawigacyjnych? Wystarczy powiedzieć. Urządzenie Garmin DriveSmart wyposażone jest w sterowane głosem funkcje nawigacyjne, dzięki czemu możesz wydawać polecenia i otrzymywać wskazówki nawigacyjne prowadzące wprost do celu.

 

 

 

 

Moduł Wi-Fi zapewnia zawsze aktualne informacje

 

Wbudowany w nawigację Garmin DriveSmart moduł Wi-Fi ułatwia bieżące aktualizowanie map i oprogramowania. Gdy dostępna jest nowa aktualizacja i znajdujesz się w zasięgu domowej sieci Wi-Fi, automatycznie otrzymasz powiadomienie ekranowe. Po prostu podłącz urządzenie do ładowania i pozwól w tym czasie na zainstalowanie aktualizacji poprzez sieć Wi-Fi. Potem znowu można ruszać w trasę.

 

 

 

 

Ostrzeżenia dla kierowcy: bądź świadomy swojego otoczenia

 

Aby zachęcać użytkowników do bezpieczniejszej jazdy i zwiększać ich świadomość sytuacyjną, urządzenie Garmin Drive zapewnia kierowcy ostrzeżenia o ostrych zakrętach, zmianach prędkości, przejazdach kolejowych oraz przejściach dla zwierząt. Ponadto urządzenie nawigacyjne przekazuje ostrzeżenia w przypadku jazdy pod prąd drogą jednokierunkową oraz o znajdujących się w pobliżu szkołach i strefach wokół szkół. Otrzymuj powiadomienia o zbliżaniu się do kamery na światłach lub fotoradaru, a nawet ostrzeżenia o zmęczeniu, które sugerują miejsca odpoczynku na trasie.

 

 

 

 

Więcej funkcji nawigacyjnych w smartwatchu Garmin

 

Po sparowaniu tego urządzenia nawigacyjnego ze zgodnym smartwatchem Garmin (sprzedawanym osobno) możesz korzystać z funkcji nawigacyjnych bezpośrednio na nadgarstku, nawet gdy po zaparkowaniu pojazdu zmierzasz do celu na piechotę. Pomocne powiadomienia dla kierowcy są również dostępne na zegarku. Nie musisz się już przejmować pozostawianiem samochodu na zatłoczonym parkingu, smartwatch zapewnia wskazówki nawigacyjne prowadzące od zaparkowanego samochodu do celu podróży i z powrotem.

 

 

 
 

Powiadomienia o zdarzeniach

 

Ani Ty, ani Twoi bliscy nie musicie się już martwić, wiedząc, że w razie incydentu drogowego wskazane osoby zostaną niezwłocznie o tym powiadomione. Urządzenie wyśle wybranym przez Ciebie osobom automatyczną wiadomość tekstową, chyba że ją wcześniej anulujesz na wyświetlonym ekranie. Taka wiadomość tekstowa zawiera mapę wskazującą miejsce, w którym doszło do zdarzenia

 
 

 
 

Przyjemne podróże dzięki TripAdvisor

 

W przypadku braku znajomości jakiegoś obszaru dobrze jest mieć pomocnika, który wskaże właściwy kierunek. Właśnie z tego powodu oferujemy serwis TripAdvisor w urządzeniu nawigacyjnym Garmin Drive. Wyświetlaj oceny punktów szczególnych związanych z podróżowaniem, takich jak hotele, restauracje oraz atrakcje na trasie lub w pobliżu celu. Dzięki największemu na świecie serwisowi poświęconemu podróżom dostępnemu w samochodzie pomagamy kierowcom wyszukiwać miejsca postoju, dzięki którym cała podróż będzie częścią jej celu. Wyszukuj nowe atrakcje za pomocą wbudowanego narzędzia do planowania podróży, które urozmaica podróże poprzez sugerowanie interesujących miejsc na trasie.

 

 

 

 

Przyjazne wskazówki nawigacyjne z Garmin Real Directions™

 

Nowy wymiar szczegółowych, głosowych wskazówek nawigacyjnych dzięki Garmin Real Directions™ Łatwe do zrozumienia wskazówki dojazdu oprócz nazw ulic wykorzystują charakterystyczne punkty orientacyjne, budynki i sygnalizację świetlną, dzięki czemu prowadzą niczym najlepszy przyjaciel siedzący na siedzeniu pasażera. Nie trzeba odwracać uwagi, aby odczytać oznaczenia na odległych znakach drogowych. Wystarczy posłuchać wskazówek funkcji Garmin Real Directions, np. „Skręć w lewo za stacją benzynową” lub „Skręć w prawo za czerwonym budynkiem”. Jazda według wskazówek nigdy nie była łatwiejsza.

 

 

 

 

Współpracuje z kamerą cofania Garmin

 

W celu uzyskania kompleksowego rozwiązania nawigacyjnego urządzenie Garmin Drive można połączyć z bezprzewodową kamerą cofania BC™ 30 (do nabycia osobno; doradzamy zlecenie instalacji wykwalifikowanemu specjaliście). Po podłączeniu kamery — podczas cofania można z łatwością widzieć pojazdy, pieszych oraz przeszkody na wyświetlaczu urządzenia Garmin Drive.

 

 

 

 

Wysokiej jakości mapy

 

Jakość danych mapy decyduje o tym, czy znajdziesz drogę do celu, czy się zgubisz. Urządzenie Garmin korzystające z wysokiej jakości mapy HERE będzie dostarczać Ci informacji, których w danej chwili najbardziej potrzebujesz. Oszczędzi Ci też nerwów podczas jazdy dzięki skutecznemu unikaniu opóźnień i skróceniu czasu spędzanego w samochodzie.

 
 

Watch Link

 

Funkcja Watch Link jest dostępna po sparowaniu nawigacji ze zgodnym smartwatchem Garmin (sprzedawany oddzielnie). Dzięki aplikacji Connect IQ™ otrzymasz alerty dla kierowców i przydatne wskazówki nawigacyjne prowadzące od zaparkowanego samochodu do celu podróży i z powrotem.

Smartphone Link

 

Po sparowaniu z aplikacją Smartphone Link nawigacja Garmin będzie mieć dostęp do bezpłatnych usług live, takich jak aktualne informacje o ruchu drogowym i parkingach czy radar pogodowy. Uzyskuj najbardziej aktualne informacje - podróż przestanie być kłopotem.Alerty dla kierowcy:
 

 • Kamery monitorujące prędkość i przejazd na czerwonym świetle

Alert pojawia się, gdy użytkownik zbliża się do kamery monitorującej prędkość lub przejazd na czerwonym świetle

 

 

 

 

 • informacje o korkach

Alert pojawia się w wybranych modelach, gdy zbliżasz się do spowolnionego lub wstrzymanego ruchu.

 

 

 

 

 • Na trasie

Otrzymuj ostrzeżenia podczas zbliżania się do ostrych zakrętów, stref wokół szkół, przepustów dla zwierząt i przejazdów kolejowych.

 

 

 

 

 • Ostrzeżenie o zmęczeniu

W przypadku wielogodzinnej jazdy sugeruje przerwy i miejsca obsługi podróżnych na trasie.

 

 

 

 

 • Zmiany prędkości

Powiadamia o zmianach w ograniczeniu prędkości, aby w razie konieczności można było ją dostosować.

 

 

 

 

 • Ostrzeżenie o jeździe pod prąd.

Otrzymuj ostrzeżenia w przypadku jazdy pod prąd drogą jednokierunkową.

 

 

 

 

PREZENTACJA WIDEO:

 

 

 

MAPY:

 

 
 
 

DANE TECHNICZNE:

 

Własności fizyczne i działanie

 • Wymiary fizyczne: 14.1 x 8.02 x 1,58 cm (szer.× wys. × gł.)
 • Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.: 11,1 × 6,6 cm; przekątna 5,1 cali(12,9 cm)
 • Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys.: 800 × 480 piksele
 • Typ wyświetlacza: Wielodotykowy, szklany, kolorowy wyświetlacz TFT WVGA z białym podświetleniem, działający w dwóch położeniach
 • Masa: 231g
 • Bateria: litowo-jonowa
 • Czas działania baterii: do 1 godz.
 • Bardzo czuły odbiornik: Tak

 

Mapy i pamięć

 • Fabrycznie załadowane mapy ulic: Tak
 • Zawiera dożywotnią aktualizację map: Tak
 • Gwarancja nüMaps: Tak
 • Wbudowana pamięć: wewnętrzny dysk SSD
 • Obsługa kart danych: Karta microSD (do nabycia osobno)
 • Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych): Tak
 • Way pointy/ulubione/pozycje: 1000

 

Funkcje nawigacyjne

 • Wymowa nazw ulic (np. „Skręć w ulicę Dębową za 200 m”): Tak
 • Nawigacja sterowana głosem (obsługa urządzenia przy użyciu poleceńgłosowych) brak języka polskieg: Tak
 • Zgodność z radiowymi komunikatami drogowymi: Tak
 • Dożywotnie aktualizacje informacji o utrudnieniach drogowych traffic (otrzymuj darmowe dożywotnie aktualizacje traffic): Tak
 • Asystent pasa ruchu (wskazuje prawidłowy pas ruchu): Tak
 • Widok skrzyżowań (wyświetla znaki skrzyżowań): Tak (z widokiem skrzyżowań PhotoReal)
 • Unikanie tras (autostrad, dróg płatnych itp.): Tak
 • Technologia Bluetooth®: Tak
 • Wskaźnik ograniczenia prędkości (wyświetla ograniczenie prędkości dla większości głównych dróg w USA i Europie): Tak
 • Usługi– zjazd z autostrady (informuje o zbliżaniu się do usług podczas jazdy na autostradzie): Tak

 

Dodatkowe

 • Planowanie podróży: Tak
 • Dziennik podróży: Tak
 • Zasilany uchwyt magnetyczny: Tak
 • Nawigacja z użyciem punktów orientacyjnych Garmin Real Directions™: Tak
 • Punkty szczególne Foursquare: Tak
 • Powiadomienia z telefonu: Tak
 • To urządzenie pamięci masowej USB jest zgodne z systemem operacyjnym Windows® XP i nowszymi oraz Mac® OS X 10.4 i nowszymi.

 

 

ZESTAW ZAWIERA:

 • Garmin DriveLuxe™ 51 LMT-S
 • Bezterminowymi aktualizacjami map i aktualnymi informacjami drogowymi (informuje o niej oznaczenie „LMT-S” umieszczone na pudełku po numerze modelu).
 • Zasilany, magnetyczny uchwyt samochodowy z przyssawką
 • Przewód zasilający z gniazda zapalniczki
 • Przewód USB
 • Skrócony podręcznik użytkownika

 

GWARANCJA:

 • Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji
 • Okres gwarancji: 24 miesiące standardowej gwarancji +12 miesięcy dodatkowej gwarancji na urządzenie udzielane przez naszą firmę. Łącznie 36 miesięcy gwarancji krajowej na urządzenie. 
 • Koszt wysyłki: do serwisu po stronie Klienta, z serwisu po stronie producenta
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Dodaj nowy komentarz

Ten produkt nie posiada produktów powiązanych