O FIRMIE

 

 

Jesteśmy zespołem specjalistów w zakresie fotelików samochodowych oraz akcesoriów dla kierowców. Naszą pasją jest również fitness i wszelka elektronika z tym związana.  

Jesteśmy autoryzowanym partnerem marek Recaro, Britax Romer oraz Maxi Cosi. Zapewniamy kompleksową pomoc przy wyborze i dopasowaniu produktu. U nas Państwo spokojnie przymierzą fotelik w samochodzie i sprawdzą reakcję swojej pociechy na wybrany model :)

Zaskoczy pewnie Państwa również szeroka dostępność produktów w naszym sklepie, gdyż produkty widoczne w salonie to niewielki wycinek tego co aktualnie posiadamy na stanie. 

Szukając zegarków lub opasek do fitnesu nie mogli Państwo trafić lepiej. Od wielu lat jesteśmy autoryzowanym partnerem Tomtom Sports oraz posiadamy najwyższy status Gold Parnera marki Garmin. W salonie mogą Państwo przymierzyć wybrane modele i porozmawiać z osobami które używają tych produktów na codzień. 

Kupując w naszym sklepie możesz liczyć na najnowsze i najbardziej funkcjonalne rozwiązania. Nowości mamy zawsze jako jeden z pierwszych sklepów w Polsce.  

 

Mamy nadzieję, że wybiorą Państwo komfort zakupów w sklepie specjalistycznym.

Serdecznie zapraszamy do salonu sprzedaży przy ul. Obornickiej 309 w Poznaniu!