• Opis produktu
 • Komentarze
 • Produkty powiązane
 • Drukuj opis

Cena: 999,00 PLN

netto: 925,00 PLN

Dostępność
Wysyłamy natychmiast
Wysyłka już od: 0,00 PLN (przedpłata), 0,00 PLN (pobranie)
Producent: Britax Romer

 

OPIS PRODUKTU:

 

Zwiększona ochrona i wygoda dla rosnących dzieci

 

ADVANSAFIX III SICT to nasz nowy fotelik dla rosnących dzieci o wadze od 9 kg aż do 36 kg. Dzięki 5-punktowemu pasowi bezpieczeństwa dzieci o wadze do 18 kg są bezpiecznie przypięte w foteliku. U dzieci starszych, przypiętych 3-punktowym samochodowym pasem bezpieczeństwa, technologia SecureGuard daje dodatkowy, czwarty punkt zaczepienia, dzięki któremu pas biodrowy pozostaje we właściwej pozycji. Fotelik posiada także regulowaną ochronę w przypadku zderzeń bocznych (SICT). Wśród cech wyróżniających ten fotelik jest także wiele pozycji spoczynkowych dla dzieci o wadze do 36 kg. Zaawansowane zabezpieczenie i komfort dla Twojego rosnącego dziecka.

 


 

Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa dla całego przedziału wiekowego

 

Fotelik ADVANSAFIX III SICT został zaprojektowany, aby chronić dziecko od 9 miesięcy aż do 12 lat. Łączy w sobie szereg zaawansowanych rozwiązań technologicznych wykraczających poza wymogi prawne. Wszystko po to, by rodzic mógł być całkiem spokojny o bezpieczeństwo dziecka. ISOFIX w połączeniu z Pivot Link minimalizuje ruch do przodu w wypadku kolizji, zmniejszając ryzyko obrażeń głowy i szyi u dzieci niezależnie od wieku, zaś technologia ochrony przed uderzeniem bocznym (SICT) dodatkowo zabezpiecza na wypadek uderzenia z boku. A gdy dziecko rośnie i zamiast zintegrowanej 5-punktowej uprzęży przypinane jest 3-punktowym samochodowym pasem bezpieczeństwa, SecureGuard utrzymuje w optymalnej pozycji pas biodrowy przeznaczony dla osoby dorosłej.

 

 


 

 

 

Odpowiedni dla dzieci od 9 kg do 36 kg

 

Fotelik ADVANSAFIX III SICT rośnie w miarę, jak rośnie Twoje dziecko: można go używać dla wagi od 9 kg do 36 kg. Dzięki temu od czasu używania nosidełka nie będzie Ci potrzebny inny fotelik. Gdy dziecko odpowiednio urośnie, łatwo zmienisz system przypięcia z wbudowanej uprzęży (do wagi 18 kg) na 3-punktowy samochodowy pas bezpieczeństwa (do 36 kg) z dodatkową ochroną, jaką daje SecureGuard.

 

 

 

 

Komfort niezależnie od wieku

 

Czy to wypad na zakupy czy wyprawa na wakacje, komfort dziecka w podróży to fundamentalna sprawa. A w miarę, gdy dziecko rośnie, zmieniają się jego potrzeby. Niezależnie od wieku, czy to 9 miesięcy czy 12 lat, ADVANSAFIX III SICT dostosowuje się tak, by spełniać indywidualne potrzeby Twojego dziecka. Jest on zatwierdzony do użytku w pozycji odchylonej u dzieci w każdym wieku, a jego miękko wyściełane skrzydła boczne i regulowana pozycja spoczynkowa dają Ci pewność, że dziecku jest wygodnie w każdej wspólnej podróży.

 

 

 

 

Ochrona fotelika z wysokim oparciem

 

Nasze foteliki z wysokim oparciem chronią dziecko na 3 sposoby: wymodelowany kształt siedziska zapewnia ochronę korpusu dziecka od głowy do biodra - zwłaszcza w przypadku zderzenia bocznego - górne i dolne prowadnice pasa umożliwiają jego prawidłowe umiejscowienie, a wyściełany zagłówek zapewnia bezpieczeństwo i komfort dla głowy i szyi dziecka.

 

 

 

 

5-punktowe pasy bezpieczeństwa

 

Naszym zdaniem 5-punktowe pasy bezpieczeństwa dają dziecku podróżującemu w foteliku najlepszą ochronę. Jest ono przypięte pewnie wewnątrz chroniącej je obudowy fotelika. W przypadku kolizji pasy rozprowadzają siły zderzenia poprzez pięć oddzielnych miejsc: dwa nad ramionami, dwa przy biodrach oraz miejsce, w którym klamra spina pasy między nogami. Dzięki temu dziecko jest chronione z każdej strony.

 

 

 

 

Secureguard

 

SecureGuard pomaga chronić delikatne okolice brzucha dziecka i stanowi dodatkowy - czwarty - punkt zaczepienia dla standardowego 3-punktowego pasa bezpieczeństwa dla dorosłych. Utrzymując pas biodrowy w optymalnym położeniu ponad kośćmi biodrowymi dziecka, SecureGuard pomaga zredukować siły oddziałujące na brzuch w sytuacji kolizji czołowej aż do 35 %*, dając dziecku jednocześnie swobodę ruchów podczas jazdy.

(*Wewnętrzne testy Britax Römer z użyciem manekina Q6, reprezentującego przeciętnego sześciolatka)

 

 

 

 

Zaawansowana ochrona w przypadku zderzeń bocznych (SICT)

 

Technologia SICT daje dziecku ulepszoną ochronę w przypadku uderzeń bocznych. Redukuje ona siły uderzenia poprzez zmniejszenie odległości między wnętrzem samochodu i fotelikiem i pochłonięcie energii, zanim ta dotrze do dziecka. Aby skorzystać z tej ochrony, wystarczy wyregulować poduszkę SICT z boku fotelika samochodowego najbliżej drzwi.

 

 

 

 

3 łatwo regulowanych pozycji spoczynkowych

 

Zapewnienie maluchom wygody w podróży to konieczność. Dlatego ADVANSAFIX III SICT został zaprojektowany z uwzględnieniem 3 pozycji spoczynkowych. Ustawienie tych pozycji jest łatwe.

 

 

 

 

V-Tether podwójne zaczepienie dla jeszcze lepszej stabilności

 

Dzięki dwóm punktom zaczepienia V-Tether daje dziecku w foteliku jeszcze lepszą stabilność i bezpieczeństwo niż tradycyjne pasy mocujące od góry. V-Tether zapobiega obracaniu się fotelika i zmniejsza ruch dziecka do przodu w wypadku kolizji. Dodatkowo, szwy są zaprojektowane tak, aby ich rozdarcie było stopniowe i kontrolowane, co pozwala pochłonąć siłę zderzenia czołowego.

 

 

 

 

System Pivot Link firmy Britax Romer

 

W razie wypadku nasz opatentowany system Pivot Link najpierw kieruje siłę w dół do fotelika a następnie do przodu, bardziej delikatnie, co znacznie zmniejsza ryzyko obrażeń głowy i szyi dziecka.

 

 

 

 

Nakładki naramienne

 

Nasze nakładki naramienne zwiększają komfort i ograniczają ruch dziecka do przodu w zderzeniu czołowym, szczególną ochronę zapewniając delikatnej szyi dziecka. Pomagają one także w równomiernym rozprowadzaniu sił kolizji czołowej przez ramiona i klatkę piersiową.

 

 

 

Łatwa regulacja pasów i wysokości zagłówka

 

Nasz wyściełany zagłówek i pasy wewnętrzne można łatwo regulować jedną ręką, dostosowując je do wzrostu dziecka. Przed zainstalowaniem fotelika w samochodzie należy upewnić się, czy zagłówek jest w prawidłowej pozycji - tuż powyżej ramion dziecka.

 

 

 

 

Łatwo regulowany zagłówek

 

Nasz łatwo regulowany zagłówek został zaprojektowany specjalnie dla starszych dzieci, w przypadku korzystania z 3-punktowego pasa bezpieczeństwa, stosowanego, aby zabezpieczyć je w foteliku samochodowym. Zagłówek może być łatwo dostosowany do prawidłowego położenia, tuż powyżej ramion dziecka, za pomocą jednej ręki - nawet, gdy dziecko siedzi już w foteliku.

 

 

 

 

Szybko zdejmowane obicie

 

Dzieci potrafią nabałaganić podczas podróży. Wylane picie, okruchy po jedzeniu i nie rzadko skutki choroby lokomocyjnej na foteliku. Dlatego zaprojektowaliśmy obicie nadające się do prania w pralce. Można łatwo je zdjąć bez usuwania pasów. Czystość i ład wrócą w mgnieniu oka i już możesz ruszać w dalszą drogę.

 

 

 

 

 

Łątwy montaż

 

System ISOFIX+ uprzyjemnia życie – i to nie tylko korzystającym z jego pewnej ochrony maluchom! – to dzięki niemu zamontujesz fotelik tak łatwo i szybko, jak jeszcze nigdy dotąd. Nie ma mowy o pomyłce, bo o poprawności instalacji informują specjalne oznaczenia montażowe. Masz więc pewność, że fotelik jest solidnie osadzony, a Twoje dziecko całkowicie bezpiecznie rozpoczyna podróż.

 • wskaźniki na foteliku informują, że haki ISOFIX+ są zaczepione

 • dodatkowo wskaźnik sygnalizuje prawidłowe zainstalowanie pasa V-Tether

 • prowadnice ISOFIX+ ułatwiają montaż i zabezpieczają wnętrze pojazdu

 • zaczepy ISOFIX+ składają się dla wygodnego przechowywania fotelika

 


 

PREZENTACJA WIDEO:

 

 

 

 

DANE TECHNICZNE:

 

Waga i wymiary

 • Wys. x szer. x dług.: 82 x 47 x 54 cm
 • Waga: 11.2 kg

 
 
 

GWARANCJA:

 • Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji
 • Okres gwarancji: 24 miesiące
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Dodaj nowy komentarz

Ten produkt nie posiada produktów powiązanych