• Opis produktu
 • Komentarze
 • Produkty powiązane
 • Drukuj opis

Cena: 1 920,47 PLN

netto: 1 561,36 PLN

Dostępność
Wysyłamy natychmiast
Wysyłka już od: 0,00 PLN (przedpłata), 0,00 PLN (pobranie)
Producent: Tomtom

 

 

OPIS PRODUKTU:

 

GO PROFESSIONAL 6250

Profesjonalne urządzenie nawigacyjne przeznaczone dla dużych pojazdów.

 

 • Usługa TomTom Traffic przez wbudowaną kartę SIM
 • Dożywotnie usługi TomTom Traffic i Fotoradary
 • Dedykowane UM-y dla ciężarówek i autokarów
 • Aktualizacje przez sieć Wi-Fi®
 • Planowanie tras dla ciężarówek, autokarów, samochodów dostawczych i osobowych
 • Wiadomości ze smartfonu
 • Ostrzeżenia o wstrzymanym ruchu
 • Planowanie trasy z MyDrive
 • Dożywotnie mapy

 

 
Planuj, jedź i dostarczaj towar, efektywnie
 
Wyobraź sobie trasę dopasowaną do Twojej ciężarówki, autobusu lub samochodu dostawczego. Urządzenie TomTom GO PROFESSIONAL oferuje dożywotnie aktualizacje map za pośrednictwem Wi-Fi i wskazuje drogę do starannie dobranych użytecznych miejsc, takich jak stacje benzynowe lub parkingi. Dodatkowo jest ono zgodne z Siri i Google Now.
 
 
 
Podróżuj po drogach dostosowanych do rozmiarów pojazdu
 
Wyznaczaj spersonalizowane trasy dostosowane do wymiarów, masy, ładunku i maksymalnej prędkości ciężarówki, autokaru lub samochodu dostawczego zapewniające bezpieczniejszą, bardziej wydajną i spokojniejszą podróż. Funkcja spersonalizowanego wyznaczania tras przewiduje czas przyjazdu za Ciebie, podając realistyczny czas podróży.
 
 
Odkrywaj starannie dobrane użyteczne miejsca dla ciężarówek i autokarów
 
Odkryj ponad 50 000 stacji benzynowych, parkingów, restauracji i centrów serwisowych dla ciężarówek i autokarów. Firma TomTom starannie dobrała UM-y dzięki informacjom z serwisów DKV, ParkyourBus i Les Routiers, aby sprostać potrzebom zawodowych kierowców. Niezależnie od tego, w którym miejscu w Europie się znajdujesz, w urządzeniu wyświetlane będą UM-y znajdujące się na trasie. Możesz też skorzystać z mapy, aby odszukać pobliskie miejsca. 3
 
 
 
Aktualizowanie urządzenia nawigacyjnego dla ciężarówek nigdy nie było łatwiejsze
 
Pobierz najnowsze mapy i oprogramowanie urządzenia TomTom GO PROFESSIONAL, korzystając z wbudowanego modułu Wi-Fi. Komputer nie jest już potrzebny. Urządzenie nawigacyjne dla ciężarówek informuje o dostępności nowych aktualizacji — wystarczy połączyć się z siecią Wi-Fi i wybrać z menu pozycje do zainstalowania.
 
 
Wyznaczanie na bieżąco inteligentne trasy pozwalające omijać korki
 
Dostawa w godzinach szczytu? TomTom wie, jak przewidzieć ruch drogowy i uniknąć korków zarówno na autostradach, jak i na mniejszych drogach. Wyznaczaj szybsze trasy dzięki dostępnej w urządzeniu nawigacyjnym dla ciężarówek usłudze TomTom Traffic, aby być zawsze na czas.
 
 
 
 
Niezwykle dokładnie informacje o ruchu drogowym
 
Naszą pasją jest pomaganie ludziom w docieraniu do celu szybko, bezpiecznie i bezproblemowo. TomTom Traffic dostarcza niezwykle dokładnych informacji drogowych w czasie rzeczywistym. Będziesz wiedzieć o korkach i ich przyczynach. To, co widzisz na ekranie, dzieje się na drodze.
 
 
 
 
Nie tylko pogodę można przewidzieć - utrudnienia w ruchu również
 
Wybierasz się w podróż w piątek o 17.00? We wtorek o 9.00? Większość utrudnień w ruchu drogowym można przewidzieć, a my wiemy, jak to zrobić. To dlatego, że od 2008 roku codziennie, nieustannie analizujemy ruch drogowy. Wszystko po to, aby nasi użytkownicy wiedzieli, czego mogą się spodziewać na trasie. Informacje dostępne są w każdej chwili.
 
 
 
Korzystaj z aktualizacji o ruchu drogowym dodawanych w czasie rzeczywistym przez członków w naszej społeczności
 
Chcesz wiedzieć, gdzie aktualnie ruch drogowy jest utrudniony? Zaufaj naszej wielomilionowej społeczności kierowców, którzy aktualizują informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym. To tak, jakby mieć sieć milionów znajomych na całym świecie, którzy stale pomagają Ci wybrać najlepszą trasę.
 
 
Na twojej trasie jest korek - powiemy ci, dlaczego
 
Dowiedz się, dlaczego powstał korek. Poznaj przyczyny złej pogody, robotów drogowych i wypadków. Dowiedz się, jak długo potrwają utrudnienia. Jesteśmy niezwykle dokładni. Wszystkie informacje wyświetlane są w prosty sposób na ekranie. Zobacz szacowaną godzinę dotarcia do celu.
 
 
Łatwy dostęp do Tomtom Traffic z dowolnego urządzenia
 
Mając TomTom Traffic, możesz sprawdzać informacje drogowe na bieżąco w urządzeniu nawigacyjnym, smartfonie lub komputerze.
 
 
 
KLUCZOWE CECHY:
 
 
Karta SIM i pakiet transferu danych
 
Dokądkolwiek zmierzasz, zapewnij sobie łączność i otrzymuj aktualne informacje drogowe TomTom Traffic oraz ostrzeżenia o fotoradarach bez ponoszenia dodatkowych kosztów obciążających rachunek telefoniczny. Karta SIM i pakiet transferu danych są dołączone do urządzenia TomTom GO PROFESSIONAL, co oznacza, że już nigdy nie musisz się martwić o opłaty roamingowe zarówno w kraju, jak i za granicą.
 
 
 
 
Profesjonalne urządzenie nawigacyjne dla dużych pojazdów
 
Wyznaczaj spersonalizowane trasy dostosowane do wymiarów, masy, ładunku i maksymalnej prędkości ciężarówki, autokaru lub samochodu dostawczego zapewniające bezpieczniejszą, bardziej wydajną i spokojniejszą podróż. Funkcja spersonalizowanego wyznaczania tras przewiduje czas przyjazdu za Ciebie, podając realistyczny czas podróży.
Użyteczne miejsca dla ciężarówek i autokarów
 
 
Dedykowane użyteczne miejsca dla ciężarówek i autokarów
 
Odkryj ponad 50 000 stacji benzynowych, parkingów, restauracji i centrów serwisowych dla ciężarówek i autokarów. Firma TomTom starannie dobrała UM-y dzięki informacjom z serwisów DKV, ParkyourBus i Les Routiers, aby sprostać potrzebom zawodowych kierowców. Niezależnie od tego, w którym miejscu w Europie się znajdujesz, w urządzeniu wyświetlane będą UM-y znajdujące się na trasie. Możesz też skorzystać z mapy, aby odszukać pobliskie miejsca.
 
 
Aktualizacje przez sieć Wi-Fi
 
Pobierz najnowsze mapy i oprogramowanie urządzenia TomTom GO PROFESSIONAL, korzystając z wbudowanego modułu Wi-Fi. Komputer nie jest już potrzebny. Urządzenie nawigacyjne dla ciężarówek informuje o dostępności nowych aktualizacji — wystarczy połączyć się z siecią Wi-Fi i wybrać z menu pozycje do zainstalowania.
 
 
Ostrzeżenia o wstrzymanym ruchu
 
Unikaj nagłego hamowania dzięki powiadomieniom o korkach na trasie. Usługa ta umożliwia bezpieczniejszą jazdę, informując o czarnych punktach, czyli miejscach, gdzie często dochodzi do wypadków. Obserwuj alerty na urządzeniu nawigacyjnym, które informuje o odległości do miejsc, w których ruch jest wstrzymany oraz czarnych punktów.
 
 
Dożywotnie mapy dla dużych pojazdów
 
Dożywotnie aktualizacje map dla dużych pojazdów dostępne za darmo przez cały czas użytkowania produktu umożliwiają wybieranie najbardziej odpowiednich tras z dokładnym określeniem czasu przybycia. 4
 
 
Dożywotnia usługa TomTom Traffic
 
Dostawa w godzinach szczytu? TomTom wie, jak przewidzieć ruch drogowy i uniknąć korków zarówno na autostradach, jak i na mniejszych drogach. Wyznaczaj szybsze trasy dzięki dożywotniej usłudze TomTom Traffic dostępnej za pośrednictwem połączenia Bluetooth ze smartfonem. 5
 
 
Dożywotnia usługa Fotoradary TomTom
 
Prowadź bez stresu, znając pozycje przenośnych i stacjonarnych fotoradarów w Europie. Liczne ostrzeżenia o fotoradarach dostępne w urządzeniu nawigacyjnym TomTom dla ciężarówek pozwalają zwolnić na czas, co pomaga uniknąć wydatków związanych z potencjalnymi mandatami. 6
 
 
Wiadomości ze smartfonu
 
Słuchaj odczytywanych na głos wiadomości ze smartfonu bez zdejmowania rąk z kierownicy i spuszczania z oczu drogi. Pozwól urządzeniu TomTom GO PROFESSIONAL odczytywać wiadomości SMS, iMessage, Line i inne.
 
 
Zgodność z Siri i Google Now
 
Aktywuj usługi Siri i Google Now i mów do nich, korzystając z wbudowanego mikrofonu urządzenia TomTom GO PROFESSIONAL. Uzyskaj dostęp do osobistego asystenta umożliwiającego pełne skupienie się na drodze bez sięgania po smartfon. 7
 
 
Dzwonienie z zestawem głośnomówiącym
 
Urządzenie TomTom GO PROFESSIONAL pozwala pozostać w kontakcie i bezpiecznie prowadzić pojazd dzięki funkcji dzwonienia z zestawem głośnomówiącym. Wystarczy połączyć urządzenie nawigacyjne ze smartfonem za pośrednictwem technologii Bluetooth, aby wyświetlać na ekranie informacje o połączeniu. Trzymaj ręce na kierownicy i wzrok na drodze. 8
 
 
Planuj z aplikacją MyDrive
 
Spokojnie zaplanuj trasę za pomocą aplikacji TomTom MyDrive o każdej porze i w dowolnym miejscu, co pozwoli zaoszczędzić czas podczas jazdy. Uwzględniaj preferowane drogi lub postoje i synchronizuj spersonalizowaną trasę z urządzeniem nawigacyjnym dla ciężarówek. Jesteś gotowy do drogi zaraz po wejściu do ciężarówki. 9
 
 
Ruchomy uchwyt magnetyczny
 
Specjalny magnetyczny uchwyt zapewnia łatwe mocowanie urządzenia TomTom GO PROFESSIONAL. Urządzenie nawigacyjne dla ciężarówek możesz błyskawicznie wkładać i wyciągać z uchwytu jedną ręką. Znajdź idealne miejsce w kabinie, mocując uchwyt do przedniej szyby lub deski rozdzielczej.
 
 

 
 

 

 

 

 

MAPY W ZESTAWIE:
 
Dożywotnie mapy

Zawsze korzystaj z najnowszych map. Dzięki dożywotnim mapom jeszcze szybciej dotrzesz do celu podróży. Przez cały okres eksploatacji produktu możesz co roku pobierać 4 lub więcej pełnych aktualizacji mapy zainstalowanej na Twoim urządzeniu. Będziesz otrzymywać wszystkie aktualizacje sieci dróg, adresów i Użytecznych Miejsc.
 
 
Szczegółowe pokrycie:
 
Andora, Austria, Belgia, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Gibraltar, Grecja, Węgry, Irlandia, Włochy, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Malta, Monako, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, San Marino, Słowacja, Słowenia, Hiszpania (oraz Wyspy Kanaryjskie), Szwecja, Szwajcaria, Watykan, Wielka Brytania (oraz Wyspy Normandzkie)
 
 
Częściowe pokrycie:
 
Albania, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Cypr, Macedonia, Mołdawia, Rumunia, Turcja, Ukraina, Federacja Rosyjska
 
 
Połączenia drogowe:
 

Albania, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Macedonia, Mołdawia, Czarnogóra

 

Informacje dodatkowe
 
Kraje obejmujące informacje dotyczące pojazdów ciężarowych
 
Andora, Austria, Belgia, Chorwacja, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Irlandia, Włochy, Luksemburg, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, San Marino, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Islandia, Wielka Brytania.
 
  

DANE TECHNICZNE:

Ekran

 

 • Rozmiar ekranu: Ekran dotykowy o przekątnej 6” (15 cm)
 • Rozdzielczość ekranu: WVGA
 • Rozdzielczość ekranu: 800 x 480 pixels, 154 ppi
 • Typ ekranu dotykowego: Ekran pojemnościowy

 

Pamięć

 

 • Pamięć wewnętrzna: 16 GB
 • Obsługa karta microSD: Tak, do 32 GB

 

Bateria

 

 • Czas pracy baterii: Do 1 godziny

 

Inne

 

 • Uchwyt do pojazdu: Ruchomy uchwyt magnetyczny
 • Bluetooth (do połączeń, wiadomości, Siri i Google Now): Tak
 • Sterowanie głosowe: Tak
 • Usługi TomTom w smartfonie: Nie
 • Usługi TomTom za pośrednictwem wbudowanej karty SIM: Tak
 • Widok budynków w 3D: Tak
 • Wbudowane Wi-Fi: Tak

 

Obsługiwane języki:

 

 • Interfejs użytkownika:

 

Afrikaans, Angielski, Angielski (Australia), Angielski (Irlandia), Angielski(Nowa Zelandia), Angielski (RPA), Angielski (Stany Zjednoczone),Angielski (Wielka Brytania), Bułgarski, Chorwacki, Czeski, Duński,Estoński, Fiński, Flamandzki, Francuski, Grecki, Hiszpański,Hiszpański (Ameryka Łacińska), Hiszpański (Argentyna/Ameryka Łacińska), Hiszpański (międzynarodowy), Holenderski, Holenderski (Belgia), Kataloński, Litewski, Niemiecki, Norweski, Polski,Portugalski, Portugalski (Brazylia), Szwedzki, Słowacki, Słoweński,Turecki, Węgierski, Włoski, Łotewski

 

 

 • Instrukcje głosowe:

 

Afrikaans,Angielski, Angielski (Australia), Angielski (Irlandia), Angielski(Nowa Zelandia), Angielski (RPA), Angielski (Stany Zjednoczone), Angielski (Wielka Brytania), Arabski, Bułgarski, Chorwacki, Czeski, Duński, Estoński, Fiński, Francuski, Grecka, Hiszpański, Hiszpański (Ameryka Łacińska), Hiszpański (Argentyna/Ameryka Łacińska), Holenderski, Kataloński, Litewski, Niemiecki, Norweski, Polski, Portugalski, Portugalski (Brazylia), Rosyjski, Rumuński, Szwedzki, Słowacki, Słoweński, Turecki, Węgierski, Włoski, Łotewski.

 

ZESTAW ZAWIERA:

 • GO PROFESSIONAL 6250 Lifetime Traffic Wifi EU
 • Uchwyt Active Dock (uchwyt dokujący)
 • Kabel USB i ładowarka do użytku w ciężarówkach
 • Dysk montażowy
 • Ulotka instalacyjna
 • Instrukcja obsługi w języku polskim
 • ETUI Gratis!
 
 

GWARANCJA:

 • Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji
 • Okres gwarancji: 24 miesiące
 • Typ gwarancji: Door-to-Door
 • Koszty paczki gwarancyjnej: pokrywa producent/autoryzowany serwis
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Dodaj nowy komentarz

Ten produkt nie posiada produktów powiązanych