• Opis produktu
 • Komentarze
 • Produkty powiązane
 • Drukuj opis

Cena: 928,99 PLN

netto: 755,28 PLN

Dostępność
Wysyłamy natychmiast
Wysyłka już od: 0,00 PLN (przedpłata), 0,00 PLN (pobranie)
Producent: Garmin

 

Seria urządzeń Garmin Drive™

Wyobraź sobie przyszłość, w której zyskujesz szósty zmysł za kierownicą. Nowa koncepcja, nowy projekt i nowa nazwa. Garmin Drive™: przyszłość nawigacji samochodowej.

 

 • Garmin Drive™ to powiadomienia ułatwiające kierowcy orientację i zachęcające do bezpieczniejszej jazdy.
 • Garmin DriveSmart™ to możliwość nawigacji bez potrzeby użycia rąk, inteligentne powiadomienia i inne funkcje.
 • Garmin DriveAssist™ z wbudowaną kamerą i rejestratorem jazdy to zaawansowane ostrzeżenia, na przykład przed kolizją.
 • Garmin DriveLuxe™ to odbiornik GPS klasy premium z elegancką metalową obudową zasilany za pośrednictwem magnetycznego uchwytu.

 

Wersje urządzenia Garmin Drive LMT / LMT-S / LMT-D:

 

Produkty różnią się jedynie systemem informacji o korkach:

 • LMT - Zapewnia usługi w czasie rzeczywistym, takie jak aktualne informacje o ruchu drogowym i parkingach. Dane przesyłane radiowo przez system TMC.

   

 • LMT-S - Usługa aktualnych informacji drogowych przesyłanych przez aplikację Smartphone Link (potrzebny telefon komórkowy z pakietem internetowym)

   

 • LMT-D Bezpłatna i najdokładniejsza usługa komunikatów drogowych Garmin DIGITAL Traffic w systemie DAB (dane przesyłane radiowo) - najwyższej klasy usługa, informująca o utrudnieniach drogowych i korkach, dostępna w ofercie marki Garmin. 

 

 

OPIS PRODUKTU:

 

Zaawansowane urządzenie nawigacyjne z wbudowaną kamerą samochodową

 • Innowacyjne urządzenie nawigacyjne z 5-calowym wyświetlaczem i wbudowaną kamerą samochodową stale rejestruje Twoją jazdę i zapisuje zarejestrowany materiał po wykryciu zdarzenia
 • Szczegółowe mapy Europy z bezpłatnymi i bezterminowymi¹ aktualizacjami
 • Usługa aktualnych informacji drogowych firmy Garmin przesyłanych przez aplikację Smartphone Link i dostępna bezpośrednio w urządzeniu DRIVE — zawsze, kiedy jej potrzebujesz.
 • Dzięki zintegrowanej kamerze dostępne są ostrzeżenia systemów ostrzegania przed kolizją3 i ostrzegania o opuszczeniu pasa³, asystent parkowania w garażu i wiele innych
 • Funkcje telefoniczne zapewniają łączność podczas jazdy, umożliwiając prowadzenie rozmów przez zestaw głośnomówiący za pośrednictwem technologii Bluetooth®4, obsługę urządzenia nawigacyjnego za pomocą poleceń głosowych i wyświetlanie powiadomień z telefonu5
 • Ostrzeżenia dla kierowcy zwiększające świadomość sytuacyjną, w tym informacje o zbliżaniu się do ostrych zakrętów, stref wokół szkół, obszarów z ograniczeniem prędkości i wielu innych miejsc

 

 

 


Wbudowana kamera samochodowa

Urządzenie Garmin DriveAssist jest niezawodnym świadkiem wydarzeń. Zostało wyposażone we wbudowaną kamerę samochodową, która stale rejestruje przebieg jazdy. Jeśli dojdzie do kolizji, funkcja wykrywania zdarzeń (czujnik G) automatycznie zapisze pliki. Moduł GPS rejestruje dokładne informacje o miejscu i czasie zdarzenia.


 

Urządzenie nawigacyjne zapewnia możliwość łatwego odtwarzania nagrań i wyświetlania mapy wskazującej miejsce zdarzenia. Jeśli chcesz, możesz później obejrzeć nagranie na komputerze, korzystając z odtwarzacza Dash Cam Player. Urządzenie ma funkcję robienia zdjęć, dzięki czemu możesz wyjąć urządzenie z pojazdu, aby po kolizji zrobić z bliska zdjęcie uszkodzenia. W zestawie jest wymienna karta pamięci microSD™ do zapisu nagrań (klasy 10).

 

 

 

 

Dash Cam Player

Odtwarzacz Dash Cam Player pozwala w porosty sposób przeglądać i porządkować pliki z obrazem zarejestrowanym przy pomocy kamery Dash Cam™ firmy Garmin. Korzystaj z funkcji przewijania do przodu i do tyłu, pauzy i oznaczania nagrań w celu łatwego powracania do wybranych momentów. Można nawet zapisywać poszczególne kadry z nagrania jako zdjęcia, które można później udostępnić lub dołączyć do dokumentacji wypadków. Oprogramowanie to jest łatwe w obsłudze i stanowi świetne, bezpłatne narzędzie do przeglądania i sortowania nagrań.

 


 

Innowacyjne funkcje ostrzeżeń dla kierowcy

Urządzenie nawigacyjne Garmin DriveAssist wykorzystuje wspomagane przez kamerę samochodową funkcje ostrzeżeń i ostrzeżeń dla kierowcy, co ma zachęcać do bezpiecznej jazdy i zwiększać świadomość sytuacyjną. Funkcja asystenta parkowania w garażu ułatwia wjazd do garażu. Po zatrzymaniu samochodu na skrzyżowaniu lub w ruchu drogowym alert „Jedź” powiadomi Cię, gdy poprzedzające pojazdy zaczną się poruszać. System ostrzegania przed kolizją informuje o zbyt małym odstępie od poprzedzającego pojazdu. Z kolei w przypadku zjechania z drogi lub na przeciwległy pas zostanie uruchomione ostrzeżenie o opuszczeniu pasa. Dzięki funkcji Garmin Real Vision™ już nigdy nie przegapisz niezbyt czytelnego numeru domu. Gdy będziesz dojeżdżać do wybranego celu podróży, urządzenie nawigacyjne przełączy się w widok kamery, a kierunek dalszej podróży zostanie wskazany jasną strzałką.

 

 

  

 

 

Ostrzeżenia dla kierowcy przydatne podczas codziennych dojazdów

Ponadto urządzenie Garmin DriveAssist powiadamia o jeździe drogą jednokierunkową pod prąd i wysyła ostrzeżenia o zbliżaniu się do stref wokół szkół. Odbieraj informacje o pobliskich kamerach monitorujących prędkość i przejazd na czerwonym świetle6 i miej szansę przygotować się do nagłego zatrzymania ruchu dzięki przychodzącym alertom o korku na drodze7. Podczas długiej jazdy ostrzeżenie o zmęczeniu8 podpowiada, kiedy należy zrobić przerwę i po kilku godzinach jazdy sugeruje potencjalne miejsca obsługi podróżnych. Dostępne są również ostrzeżenia o ostrych zakrętach, zmianach ograniczeń prędkości, przejazdach kolejowych, przejściach dla zwierząt i wiele innych. Funkcja „Przed tobą” umożliwia łatwe przeglądanie miejsc i głównych celów na trasie, np. granic, bez konieczności opuszczania ekranu mapy.

 

 

  

 

 

 

Mów do urządzenia Garmin DriveAssist

Urządzenie Garmin DriveAssist obsługuje wygodną funkcję nawigacji sterowanej głosem. Steruj urządzeniem Garmin DriveAssist za pomocą głosu, aby móc trzymać ręce na kierownicy.

 


 

 

Rozbudowane funkcje telefoniczne

Zsynchronizuj urządzenie obsługujące funkcję Bluetooth (np. smartfon) z urządzeniem Garmin DriveAssist, aby prowadzić rozmowy przez zestaw głośnomówiący i otrzymywać powiadomienia z telefonu bezpośrednio na wyświetlacz urządzenia Garmin DriveAssist. Odbieraj połączenia, wiadomości tekstowe, przypomnienia z kalendarza bez konieczności odrywania rąk od kierownicy, aby sięgnąć po telefon. Skoncentruj się na jeździe, utrzymując łączność dzięki spersonalizowanym powiadomieniom z telefonu, które są w wygodny sposób wyświetlane bezpośrednio na wyświetlaczu urządzenia nawigacyjnego.

Aby otrzymywać informacje w czasie rzeczywistym, np. o utrudnieniach w ruchu i pogodzie, pobierz aplikację mobilną Smartphone Link9, która umożliwi połączenie urządzenia nawigacyjnego GPS Garmin DriveAssist ze zgodnym smartfonem.

 


  

 

  
 

 

Nasze najlepsze rozwiązania do unikania utrudnień drogowych (więcej informacji w dalszej opisu)

Usługa aktualnych informacji drogowych firmy Garmin przesyłanych przez aplikację Smartphone Link pozwala zwiększyć zasięg komunikatów drogowych, kiedy tylko tego potrzebujesz*. Teraz już nie musisz stać w korku bez względu na to, czy jego przyczyną są roboty drogowe, wypadek, czy godziny szczytu — możesz też unikać poważnych zagrożeń, takich jak wjazd w drogę jednokierunkową pod prąd. Częstotliwość aktualizacji informacji co 1 minutę sprawia, że zawsze wiesz, gdzie są opóźnienia i jak długo trwają, a dzięki wyznaczonej przez urządzenie alternatywnej trasie możesz zachować spokój i kontrolę nad sytuacją. Usługa aktualnych informacji drogowych jest sterowana głosem, co oznacza, że reaguje na wymawiane polecenia (tylko model z mapą całej Europy). Wystarczy sparować zgodne urządzenie nawigacyjne Garmin z telefonem za pośrednictwem technologii Bluetooth3. Nie musisz się martwić o pakiet transferu danych, ponieważ korzystanie z usługi nie wymaga tetheringu (W niektórych krajach konieczna może być subskrypcja; zobacz mapę zasięgu).

 


  

 

 

Nawigacja z użyciem rozpoznawalnych punktów orientacyjnych

Urządzenie Garmin DriveAssist zapewnia nowy wymiar „szczegółowych, wymawianych wskazówek” dzięki funkcji Garmin Real Directions™, czyli łatwym w zrozumieniu wskazówkom dojazdu, które prowadzą niczym przyjaciel, wykorzystując rozpoznawalne punkty orientacyjne, budynki i sygnalizację świetlną (np. „za czerwonym budynkiem skręć w prawo” lub „za restauracją McDonald's skręć w lewo”). Ma fabrycznie załadowane miliony nowych i popularnych miejsc dzięki usłudze Foursquare®.

 

 

  

 

 

Dokładnie wiesz, gdzie masz się udać

Funkcja Direct Access ułatwia nawigację do wybranych złożonych celów podróży, takich jak lotniska czy centra handlowe, dzięki temu, że pozwala wyszukać miejsca w obrębie większego kompleksu. Podczas podróży na zakupy funkcja ta zapewnia dodatkowe informacje o konkretnych sklepach detalicznych znajdujących się w centrum handlowym. Na przykład: „Przybycie do centrum handlowego Lakeside. Sklep Debenhams znajduje się wewnątrz centrum handlowego, na górnym piętrze”.

 

 

  

 

 

Łatwiejsze i szybsze wyszukiwanie

Urządzenie Garmin DriveAssist ma pole wyszukiwania, które umożliwia wyszukiwanie adresów i milionów punktów szczególnych (POI). Wystarczy wprowadzić kategorię (np. „pizza”), cały adres lub nazwę („Starbucks”), a urządzenie Garmin DriveAssist szybko wyświetli rezultaty wyszukiwania. W przypadku popełnienia błędu literowego urządzenie Garmin DriveAssist podaje wiele wyników wyszukiwania, które brzmią podobnie do wprowadzonego hasła.

 

 

 

 

 

Zainstaluj dodatkową kamerę do urządzenia Drive

W celu uzyskania kompleksowego rozwiązania nawigacyjnego urządzenie Garmin DriveAssist można sparować z bezprzewodową kamerą cofania BC™ 30 (do nabycia osobno; doradzamy zlecenie instalacji wykwalifikowanemu specjaliście). Po podłączeniu kamery — podczas cofania można z łatwością widzieć pojazdy, pieszych oraz przeszkody na wyświetlaczu urządzenia Garmin DriveAssist. Gdy podróżujesz z małym dzieckiem, rozbuduj zestaw o kamerę Garmin babyCam™. babyCam to samochodowy system monitorowania dziecka, który w dowolnym momencie umożliwia wyświetlanie widoku siedzącego z tyłu pasażera na wyświetlaczu urządzenia nawigacyjnego.

 

 

  

 

 

Kompleksowe zarządzanie urządzeniem

Aplikacja Garmin Express służy do aktualizowania urządzenia Garmin DriveAssist. Garmin Express umożliwia łatwą aktualizację map i oprogramowania, przenoszenie ulubionych pozycji z urządzeń i do urządzeń oraz instalowanie darmowych niestandardowych głosów i pojazdów.

 

 

 

Usługa Garmin Life Traffic

Wszędzie, gdzie jej potrzebujesz

Wszyscy wiemy, jak nieprzyjemnie jest utknąć w korku w drodze do domu lub na wakacje. Wszyscy też zgadzamy się, że jest wiele przyjemniejszych sposobów spędzania wolnego czasu. To dlatego Garmin stara się ciągle udoskonalać usługę komunikatów o ruchu drogowym, wzbogacając ją o nowe technologię, dzięki którym najbardziej aktualne informacje będą dostępne wszędzie, gdzie ich potrzebujesz (Ulepszony zasięg poza lokalizacjami TMC w porównaniu ze standardowymi usługami komunikatów drogowych dzięki wykorzystaniu technologii pozycjonowania i standardu TPEG. TPEG to nowej generacji protokół do przesyłania komunikatów drogowych, który stał się nowym standardem w tym zakresie). Korzystaj z propozycji alternatywnych tras i ciesz się dodatkowym wolnym czasem!

 

 

Wszystko, czego potrzebujesz, dostępne od ręki

 • Aktualizacja na bieżąco szacowanego czasu przybycia w oparciu o pokonaną już trasę i zdarzenia na drodze.
 • Alternatywne trasy i informacje o czasie, który możesz zaoszczędzić.
 • Mapa przedstawiająca sytuację na drodze w Twojej okolicy.
 • Dźwiękowe i wizualne alerty informujące o sytuacji na drodze.

 

Bądź bardziej świadomy sytuacji na trasie dzięki usłudze Live Traffic

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników usługa Live Traffic informuje też o zdarzeniach na drodze, takich jak pojazdy poruszające się pod prąd, piesi na drodze czy śliska nawierzchnia, dzięki czemu kierowca może zachować większą ostrożność.

 

 • Unikanie utrudnień drogowych
 • Informacje o ruchu drogowym w Twojej okolicy
 • Szczegółowe informacje o zdarzeniach
 • Ostrzeżenie o pojeździe poruszającym się pod prąd

 

 

 

 

Zalety usługi Garmin Live Traffic

Większy zasięg w porównaniu ze standardową usługą komunikatów drogowych (W porównaniu z technologią RDS-TMC): informacje o utrudnieniach nie są ograniczone do ruchliwych, głównych dróg. Dzięki usłudze Garmin Live Traffic zaawansowane informacje o ruchu drogowym są dostępne wszędzie tam, gdzie ich potrzebujesz — od centrów miast po wiejskie drogi.

 

 

Odświeżanie co minutę: informacje z usługi Live Traffic są odświeżane na urządzeniu co minutę — a w ciągu minuty naprawdę wiele może się zmienić, np. korek poruszający się z prędkością 15 km/h może w tym czasie się wydłużyć o 250 metrów. Czy w takiej sytuacji nie byłoby szkoda przegapić najbliższy zjazd?

 

 

Dokładność do 10 metrów: usługa Live Traffic pokazuje całkowitą długość korków z dokładnością do 10 metrów. Dzięki temu masz pełne informacje, na podstawie których możesz wybrać alternatywne trasy, by jak najszybciej dotrzeć do celu podróży.
Dostępna bezterminowo i bez dodatkowych kosztów.

 

 

 

Skąd pochodzą informacje w usłudze Garmin Live Traffic?

 • Dane dotyczące ruchu kompilowane są w oparciu o wiele źródeł:
 • Dane historyczne dotyczące ruchu dostępne na całym świecie.
 • Dane dotyczące ruchu zbierane w czasie rzeczywistym dzięki osobom korzystającym z aplikacji Garmin na smartfony.
 • Dane dotyczące zarządzania flotą i dane rządowe pochodzące od naszych partnerów.
 • Dane policyjne i służb drogowych oraz informacje prasowe.

Im więcej danych uda nam się uzyskać każdego dnia, tym bardziej dokładne będą nasze informacje. Wszystkie dane, zanim zostaną co 60 sekund przesłane do urządzeń, są przetwarzane i kompilowane w naszych centrach danych.

 


 

 

Jak pobrać usługę na swoje urządzenie?

 

1.Usługa Garmin Live Traffic poprzez aplikację SmartphoneLink (Lista zgodnych urządzeń jest dostępna na stronie www.garmin.com/smartphonelink. Wymagana jest obsługa łączności Bluetooth.)

Za pośrednictwem aplikacji SmartphoneLink na telefony z systemem iOS lub Androidem. Wystarczy sparować obsługiwane urządzenie nawigacyjne firmy Garmin z telefonem przez Bluetooth. Nie musisz się martwić o pakiet transferu danych, ponieważ korzystanie z usługi nie wymaga tetheringu (w niektórych krajach konieczna może być subskrypcja; zobacz mapę zasięgu).

 

 

Mapa zasięgu usługi


 

¹ Warunki bezterminowej subskrypcji map
² Warunki bezterminowej subskrypcji komunikatów drogowych
³ Określone warunki mogą powodować nieprawidłowe działanie funkcji. Więcej informacji można znaleźć na stronie Garmin.com/warnings.
4 Wymaga smartfonu z technologią Bluetooth (do nabycia osobno). Zobacz stronę Garmin.com/ble.
5 Aby otrzymywać powiadomienia z telefonu w urządzeniu nawigacyjnym, pobierz bezpłatną aplikację Smartphone Link. Na użytkownika zostaną nałożone opłaty za pakiet transferu danych, jeśli mają one zastosowanie. Wymaga smartfonu z technologią Bluetooth (do nabycia osobno). 
6 Funkcja ostrzegania o kamerach monitorujących prędkość i przejazd na czerwonym świetle nie jest dostępna na wszystkich obszarach.
7 Wymaga jazdy z prędkością większą niż 95 km/h w momencie dojeżdżania do wolnego lub wstrzymanego ruchu.
8 Ostrzeżenie o zmęczeniu włącza się po długim okresie nieprzerwanej jazdy, bez dłuższych postojów na trasie.
9 Na użytkownika zostaną nałożone opłaty za pakiet transferu danych, jeśli mają one zastosowanie. Może być wymagana subskrypcja.
* Ulepszony zasięg poza lokalizacjami TMC w porównaniu ze standardowymi usługami komunikatów drogowych dzięki wykorzystaniu ulepszonej technologii pozycjonowania i standardu TPEG. TPEG to protokół przesyłania informacji o ruchu drogowym nowej generacji, który zapewnia najwyższą specyfikację transmisji zaawansowanych informacji o ruchu drogowym o zasięgu globalnym.

 

 

PREZENTACJA VIDEO:

 

 
 
 
 
 
 
MAPY W ZESTAWIE:
 

 

 

DANE TECHNICZNE:

 

Własności fizyczne i działanie

 • Wymiary fizyczne 14,0 × 8,4 × 2,1 cm (2,6 cm z kamerą)
 • Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. 11,1 × 6,3 cm; przekątna 5,0 cali(12,7 cm)
 • Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 480 × 272 piksele
 • Typ wyświetlacza Kolorowy wyświetlacz TFT WQVGA z białym podświetleniem
 • Masa 191,4 g
 • Bateria Bateria litowo-jonowa
 • Czas działania baterii 30 minut
 • Bardzo czuły odbiornik

 

Mapy i pamięć

 • Fabrycznie załadowane mapy ulic
 • Zawiera dożywotnią aktualizację map
 • gwarancja nüMaps Tak
 • Wbudowana pamięć Wewnętrzny dysk SSD
 • Obsługa kart danych Tak (w zestawie karta pamięci o pojemności min. 4 GB do kamery samochodowej; karta pamięci na dane mapy do nabycia osobno)
 • Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych)
 • Waypointy/ulubione/pozycje 1000

 

Funkcje nawigacyjne

 • Wymowa nazw ulic (np. „Skręć w ulicę Dębową za 200 m”)
 • Nawigacja sterowana głosem (obsługa urządzenia przy użyciu poleceń głosowych) brak języka polskiego
 • Asystent pasa ruchu (wskazuje prawidłowy pas ruchu)
 • Widok skrzyżowań (wyświetla znaki skrzyżowań)
 • Unikanie tras (autostrad, dróg płatnych itp.)
 • Technologia Bluetooth®
 • Wskaźnik ograniczenia prędkości (wyświetla ograniczenie prędkości dla większości głównych dróg w USA i Europie)
 • Usługi– zjazd z autostrady (informuje o zbliżaniu się do usług podczas jazdy na autostradzie)

 

Dodatkowe

 • Planowanie podróży: tak
 • Dziennik podróży: tak
 • Zasilany uchwyt magnetyczny: nie
 • Wbudowana kamera samochodowa: tak
 • Ostrzeżenia dla kierowcy informujące o ostrych zakrętach, strefach wokół szkół, ostrzeżenia o kamerach monitorujących prędkość i przejazd na czerwonym świetle i innych miejscach: tak
 • Wspomagane przez kamerę funkcje związane z systemem ostrzegania przed kolizją i o opuszczeniu pasa, alert „Jedź” i funkcja Garmin RealVision™: tak
 • Usługa rozpoznawania punktów orientacyjnych Garmin Real Directions™: tak
 • Punkty szczególne Foursquare: tak

 

ZESTAW ZAWIERA:

 • Garmin DriveAssist 50LM
 • Bezterminowa subskrypcja map¹ (informuje o niej oznaczenie „LM” umieszczone na pudełku po numerze modelu)
 • Przewód zasilający z gniazda zapalniczki
 • Uchwyt samochodowy z przyssawką
 • Kabel USB
 • Karta microSD™
 • Skrócony podręcznik użytkownik

 

GWARANCJA:

 • Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji
 • Okres gwarancji: 24 miesiące standardowej gwarancji +12 miesięcy dodatkowej gwarancji na urządzenie udzielane przez naszą firmę. Łącznie 36 miesięcy gwarancji krajowej na urządzenie. 
 • Koszt wysyłki: do serwisu po stronie Klienta, z serwisu po stronie producenta
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Dodaj nowy komentarz

Ten produkt nie posiada produktów powiązanych