• Opis produktu
 • Komentarze
 • Produkty powiązane
 • Drukuj opis

Cena: 89,00 PLN

netto: 72,36 PLN

Dostępność
Wysyłamy natychmiast
Wysyłka już od: 10,00 PLN (przedpłata), 25,00 PLN (pobranie)
Producent: Tomtom
 

 

 

OPIS PRODUKTU:

 

Monitor fitness TomTom Touch - Śledź swój organizm, a nie tylko kroki

 

 • Skład ciała - Zmierz ilość tkanki tłuszczowej i masy mięśniowej
 •  
 • Wbudowany czujnik tętna - Korzystaj z całodobowego odczytu tętna na nadgarstku.
 •  
 • Ciągłe śledzenie aktywności - Rejestruj kroki, czas aktywności, spalone kalorie, przebyty dystans oraz ilość snu.
 •  
 • Tryb sportowy - Rejestruj dyscypliny sportowe oraz treningi i śledź statystyki.
 •  
 • Ekran dotykowy - Przewijaj statystyki na ekranie dotykowym.
 •  
 • Powiadomienia z telefonu - Odbieraj powiadomienia o połączeniach i SMS-ach wysyłane bezpośrednio na nadgarstek.
 •  
 • Wymienne paski

 

 

 

 

POZNAJ SWOJE MOŻLIWOŚCI

 

Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku na monitorze fitness, by zmierzyć ilość tkanki tłuszczowej i masy mięśniowej. Wiedza o tym, jak zmienia się skład ciała w czasie, pozwala odkryć, co nam służy, oraz poznać swój poziom kondycji.

 

 Czym jest skład ciała?

 

Skład ciała pozwala sprawdzić, z czego zbudowane jest Twoje ciało: tkanka tłuszczowa, mięśnie i inne (kości, woda). Wiemy, że większość ludzi szczególnie interesuje się zawartością tłuszczu i masy mięśniowej, ponieważ są to wskaźniki poziomu wytrenowania i zdrowia organizmu, dlatego skupiliśmy się na pomaganiu użytkownikom w mierzeniu i śledzeniu procentowej ilości tkanki tłuszczowej i masy mięśniowej.

 

  

Dlaczego miałoby mnie to interesować?

 

Być wysportowanym nie sprowadza się tylko do dobrego wyniku na wadze. Wiedza na temat składu ciała, czyli procentowej zawartości tkanki tłuszczowej i masy mięśniowej, jest doskonałym wskaźnikiem poziomu naszego wysportowania i daje dobry obraz kondycji fizycznej. Większość osób, gdy trenuje lub przestrzega konkretnej diety, stara się zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej lub zwiększyć masę mięśniową.

 

 Co to oznacza?

 

Najważniejszą rzeczą dotyczącą składu ciała jest to, aby skład ciała rozpatrywać nie jako pojedynczą liczbę, ale jako pewien trend. Wiedza, jak ilość tłuszczu i mięśni zmieniają się w czasie, pomaga zrozumieć, co jest dla Ciebie najlepsze, jeśli chodzi o dietę i plan ćwiczeń. Zyskasz możliwość monitorowania postępów w realizacji celów bez względu na to, czy starasz się zgubić kilogramy, poprawić kondycję lub po prostu chcesz lepiej wyglądać.

 

  

Jak korzystać z urządzenia?

 

Skład ciała można mierzyć o dowolnej porze, jednak waga oraz procentowa zawartość tkanki tłuszczowej i masy mięśniowej zmieniają się w ciągu dnia, więc najlepiej jest dokonywać pomiarów o tej samej porze każdego dnia, najlepiej rano od razu po przebudzeniu. Aby uzyskać najbardziej dokładny odczyt, organizm powinien być też właściwie nawodniony.

 

 Jak to działa?

 

Pomiar składu ciała jest wykonywany w naszym urządzeniu z wykorzystaniem tej samej metody, która jest wykorzystywana w inteligentnych wagach, czyli analizy impedancji bioelektrycznej (BIA). Umieść monitor fitness TomTom Touch na nadgarstku, a następnie palec wskazujący przeciwnej ręki na przycisku dotykowym. Monitor prześle przez ciało bezpieczny prąd elektryczny. Pozwala to obliczyć ilość tkanki tłuszczowej i masy mięśniowej za pomocą algorytmu uwzględniającego czas, w jakim prąd przechodzi przez ciało, i jak duży opór napotyka.

 

 CZUJNIK TĘTNA NA NADGARSTKU

 

Śledź swoje tętno w ciągu całego dnia dzięki czujnikowi tętna w monitorze fitness TomTom Touch. Możesz też sprawdzić, jaki był Twój poziom aktywności w ciągu dnia i ile Cię on kosztował wysiłku. Natomiast w aplikacji MySports możesz sprawdzić swoje tętno spoczynkowe, które jest doskonałym wskaźnikiem poziomu kondycji.

 

 REJESTRUJ SWOJĄ AKTYWNOŚĆ W CIĄGU CAŁEGO DNIA 

 

Spraw, aby każda minuta się liczyła. Rejestruj kroki, czas aktywności, spalone kalorie, ilość snu oraz tętno w dzień i w nocy dzięki funkcji ciągłego śledzenia aktywności. Wyznaczaj sobie cele, obserwuj trendy i dąż do ich realizacji.

 
Przeglądaj swoje osiągnięcia w aplikacji MySports

 

Analizuj statystyki, sprawdzaj postępy i dziel się swoimi osiągnięciami ze znajomymi. Proste statystyki i wykresy w aplikacji TomTom MySports pomogą Ci zrozumieć dane, sprawdzić, co jest dla Ciebie skuteczne, oraz utrzymać motywację do dalszych wysiłków.

 

 TRYB SPORTOWY

 

Urozmaicaj i rejestruj treningi w trybie sportowym, śledź swoje statystyki i dziel się osiągnięciami w mediach społecznościowych. Zobaczysz, jak intensywny był dzisiejszy spacer w porównaniu do wczorajszego biegu i zeszłotygodniowych ćwiczeń.

 

 BĄDŹ STALE W KONTAKCIE

 

Odbieraj powiadomienia z telefonu bez konieczności sięgania po niego. Nigdy nie przegapisz rozmowy ani wiadomości, gdy Twój telefon jest w pobliżu. Dzięki temu wiesz, czy musisz się skontaktować czy możesz ćwiczyć dalej.

 

 


 
 

WYBIERZ KOLOR, KTÓRY NAJBARDZIEJ CI SIĘ PODOBA

 

Pozwól sobie na odrobinę koloru: wybierz pasek w kolorze, który do Ciebie przemawia. Paski stanowią akcesorium na każdą okazję i można je z łatwością wymieniać, aby pasowały do nastroju, okazji lub stroju.

 

 

 
 

NOŚ MONITOR FITNESS CAŁY DZIEŃ

 

Wąska i elegancka konstrukcja z ekranem dotykowym i stylowymi paskami pozwala nosić monitor TomTom Touch przez cały dzień, niezależnie od okazji.

 

 Ekran dotykowy

 

Przewijaj statystyki z całego dnia na ekranie dotykowym bez konieczności sięgania po telefon.

 

  

Wbudowany czujnik tętna

 

Kondycja zaczyna się od serca. Monitoruj swoje tętno w ciągu dnia, aby poznać swoje tętno spoczynkowe, które jest doskonałym wskaźnikiem poziomu kondycji.

 

 

Wygodne paski

 

Zastosowane gładkie, elastyczne materiały dopasowują się do kształtu nadgarstka, zapewniając wyjątkową wygodę noszenia.

 


 

Doskonałe dopasowanie

 

Wybierz duży (140-206 mm) lub mały pasek (125-165 mm), tak by pasował na Twój nadgarstek. Pasek został tak zaprojektowany, by dokładnie pasował do nadgarstka i nie był zbyt długi po zapięciu.

 

 

 

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE:

 

Analiza składu ciała

 

Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, by zmierzyć ilość tkanki tłuszczowej i masy mięśniowej.

 

Wbudowany czujnik tętna

 

Korzystaj z całodobowego odczytu tętna na nadgarstku. Pomiar tętna dla funkcji ciągłego monitorowania tętna nie odbywa się co sekundę, ale w regularnych odstępach czasu.

 

Ciągłe śledzenie aktywności

 

Rejestruj kroki, czas aktywności, spalone kalorie, przebyty dystans oraz ilość snu.

 

Powiadomienia z telefonu na nadgarstku

 

Powiadomienia o połączeniach i SMS-ach wysyłane bezpośrednio na nadgarstek.

 

Ekran dotykowy

 

Jasny i łatwy w obsłudze ekran dotykowy. Obsługa w rękawiczkach nie jest możliwa. W tym celu należy użyć specjalnych rękawiczek do obsługi ekranów dotykowych

 

Wodoszczelność

 

Wodoszczelność pozwala korzystać z urządzenia przez cały czas. Jeśli stosowane zgodnie z zaleceniami, urządzenie jest odporne na zachlapania (IPX7). Nie należy jednak zanurzać go w wodzie (np. podczas pływania, surfowania, kąpieli)

 

Wąska i elegancka konstrukcja

 

Wąska i elegancka konstrukcja z ekranem dotykowym i stylowymi paskami. Należy ją chronić przed kontaktem z alkoholem, perfumami i kremami przeciwsłonecznymi. Może to spowodować odbarwienia i uszkodzenie materiału.

 

Aktualizacje oprogramowania

 

Regularne aktualizacje oprogramowania pozwalają korzystać z najnowszych informacji i innowacji zwiększających wygodę obsługi urządzenia.

 

Automatyczne śledzenie snu

 

Przekonaj się, ile czasu poświęcasz na sen

 

Ustawianie celów treningowych

 

Rzuć sobie wyzwanie, wyznaczając dzienny lub tygodniowy cel

 

Bezprzewodowa synchronizacja

 

Bezprzewodowo synchronizuj statystyki z aplikacją TomTom MySports za pośrednictwem łączności Bluetooth. Funkcja jest zgodna ze smartfonami z systemami iOS 8 lub nowszym oraz Android™ 4.3 lub nowszym. Jeśli korzystasz z systemu Android, sprawdź sekcję najczęściej zadawanych pytań (URL) i zobacz, czy Twój telefon znajduje się na liście. Konieczna jest również funkcja Bluetooth® w wersji 4.1 lub nowszej. Android jest znakiem towarowym firmy Google Inc. Nazwa i logo Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do firmy Bluetooth SIG, Inc. i jakiekolwiek ich użycie przez firmę TomTom odbywa się na mocy licencji. Wszystkie pozostałe znaki towarowe i nazwy handlowe są własnością odpowiednich właścicieli.

 

Tryb sportowy

 

Rejestruj dyscypliny sportowe i treningi w trybie sportowym. Śledź liczbę spalonych kalorii, czas aktywności i tętno.

 

Wymienne paski

 

Wybieraj spośród wielu wysokiej jakości kolorowych pasków. Wymienne paski nie mają zatrzasku, dlatego należy zachować oryginalny.

 

Nawet 5 dni na zasilaniu bateryjnym

 

Możesz korzystać z funkcji monitorowania nawet przez 5 dni, zanim konieczne będzie naładowanie urządzenia. Czas pracy baterii może się różnić w zależności od użytkowania i włączonych funkcji. 

 

Doskonałe dopasowanie

 

Wybierz duży lub mały pasek, tak by pasował na Twój nadgarstek.

 

 

 

PREZENTACJA WIDEO:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DANE TECHNICZNE:

 

Śledzenie aktywności

 • Śledzenie aktywności: Kroki, liczba aktywnie spędzonych minut, pokonana odległość, spalone kalorie i sen

 • Cele: Cele sportowe, aktywności i składu ciała


Waga i wymiary

 • Rozdzielczość wyświetlacza: 128 × 32 piksele

 • Rozmiar wyświetlacza: 5,58 × 22,38 mm

 • Pamięć: 4 MB

 • Grubość: 11,5 mm

 • Waga (tylko moduł): 10 g

 • Rozmiar nadgarstka (duży): 140–206 mm

 • Rozmiar nadgarstka (mały): 125-165 mm

 

Czujniki

 • Czujniki: Czujnik ruchu (akcelerometr + żyroskop), optyczny czujnik tętna


Do ćwiczeń

 • Początek/koniec aktywności: Tętno, czas aktywności, spalone kalorie, zegar


Wodoszczelność

 • Zabezpieczenie przed działaniem wody: IPX7 (odporność na zachlapanie, zamoczenie pod prysznicem – nie nadaje się do pływania)

 

Bateria

 • Czas pracy baterii: Nawet 5 dni korzystania z funkcji monitorowania

 

 

ZESTAW ZAWIERA:

 • TomTom Touch

 • Kabel do ładowania zegarka TomTom

 • Podręcznik użytkownika

 • Gratisy wyszczególnione w ofercie

 

GWARANCJA:

 • Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji

 • Okres gwarancji: 24 miesiące

 • Typ gwarancji: Door-to-Door

 • Koszty paczki gwarancyjnej: pokrywa producent/autoryzowany serwis

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Dodaj nowy komentarz

Ten produkt nie posiada produktów powiązanych