ZWROTY

1.  Sklep CentrumKierowcy.pl umożliwia zwrot zakupionego towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Warunkiem akceptacji zwrotu jest dostarczenie produktu w stanie niezmienionym.

2.  Zwracany Towar należy bezpiecznie zapakować i wysłać na adres Centrum Kierowcy ul. Obornicka 309, 60-689 Poznań

3. Do przesyłki należy dołączyć pismo informujące, że sprzęt zostaje odesłany na zasadach zwrotu oraz podać numer konta bankowego, na które mają być zwrócone pieniądze.

4. Zgodnie z ustawą możliwość zwrotu towaru nie obejmuje wartość produktów, które zostały rozpakowane, a podlegającą ochronie praw autorskich (oprogramowanie, mapy cyfrowe oraz inne tego typu produkty).

5. Koszt zwrotu towaru ponosi kupujący. 

 

REKLAMACJE

1.  W momencie odbioru przesyłki, prosimy sprawdzić czy opakowanie nie zostało naruszone, czy towar nie jest uszkodzony, niepełny lub niezgodny z zamówieniem. W przypadku zaistnienia takiej sytuacji prosimy w obecności kuriera sporządzić protokół reklamacyjny.

2. Większość produktów dostępnych w sklepie posiada gwarancję producenta lub importera. Szczegóły na temat procedury skorzystania z gwarancji znajdują się na kartach gwarancyjnych urządzeń. 

3. Można również  wydrukować i wypełnić FORMULARZ REKLAMACYJNY  oraz wysłać go wraz z urządzeniem oraz dowodem zakupu do naszej firmy na adres Centrum Kierowcy ul. Obornicka 309, 60-689 Poznań.